Tam 35 yıl öce irade ve azimle buluşturduğumuz kalplerimizi sizinle tanıştırdık. Sağlam üretim fikri ile başladı her şey ve bambaşka bir tasarım anlayışına dönüştü.

Yenilik dolu fikirlerimizle sıra dışı ürünler tasarlamaya başladık. Çıtamızı hep yüksek tutup var gücümüzle çalıştık. Müşteri odaklı düşünmeyi, taleplere yerinde ve kararlılıkla cevap vermeyi bir ilke haline getirdik.
Yıllar içerisinde tasarım ve çizgisi birbirinden farklı iki marka ile yolumuzda emin adımlarla ilerledik. Her iki markamız için farklı tasarım çizgileri oluşturup yeni fikirlerimizin önünü açmayı
başardık.
Şimdi tasarım ve çizgisi ile, akıl dolu detaylarıyla, birbirleriyle yarışmakta olan ve yeni fikirlerimize ilham kaynağı markalarımızın, yükselen çıtasını sizlerle yeniden yaşamanın sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz.
Bu sebeple bizler, sizlerle güven ve istikrara dayalı iş ortaklığımızın devamını sağlamak ve yarınlara daha kalıcı eserler bırakmak için, çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.
Temennimiz, tasarladığımız tüm ürünlerin yeni yatırımların önünü açması, ülkemiz ve milletimiz adına yeni iş sahaları ve istihdam alanlarına katkıda bulunması, “sağlam üretim” fikrinin yaşamasını devam ettirmesidir.